• Tooted saadame pakiautomaati TASUTA!

 • E-pood on avatud, tule ostma!

 • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

 • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

 • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Kotid

Näitan kõiki 9 tulemust


 • Väike, kerge ja tõhus seljakott päeva aktiivsemaks tegevuseks. Fløyen 12 on Bergansi poolt patenteeritud RS3; Väljast avanevad mahukad taskud võimaldavad kiiret juurdepääsu matka ajal vajalikele esemetele. Bergans FlowPanel tagab seljale optimaalse niiskuse eemaldamise ja ventilatsiooni. Komplekti kuulub HydraPak 1,5L BPA-vaba joogivoolik.

  Allahindlus!
 • Mugav ja mahukas seljakott, mis on mõeldud suure intensiivsusega päevareisiks. Fløyen 18-l on mugavad õlarihmad, puusavöö ja seljaosa. Samuti Bergans FlowPanel, mis tagab selja optimaalsed ventilatsiooni- ja tihendusomadused. Ülemised pingutid ja reguleeritav rindkererihm teevad seljakoti kehalise asukoha kohandamise ja varieerimise lihtsaks. Seljakott on varustatud Bergans Pole Position’iga – matkapostide kinnituspunktiga, mis on konstrueeritud nii, et süsteem on kasutatav ilma seljakotti eemaldamata. Fløyen 18-l on ka mitu erineva suurusega taskut ja see sobib hüdratsioonisüsteemiga.

  Allahindlus!
 • Väike, kerge ja tõhus seljakott päeva tempokamatele reisidele. Fløyen W 10 on Bergansi poolt patenteeritud RS3; Rock Steady Stability System ning õlarihmad ja tagapaneel on kohandatud naiste anatoomia järgi. Väljast avanevad mahukad taskud võimaldavad kiiret juurdepääsu matka ajal vajalikele esemetele. Bergans FlowPanel tagab seljale optimaalse niiskuse eemaldamise ja ventilatsiooni. Komplekti kuulub HydraPak 1,5L BPA-vaba joogivoolik.

  Allahindlus!
 • Mugav ja tõhus seljakott, mis on mõeldud suure intensiivsusega päevareisiks. Fløyen W 16-l on spetsiaalselt naiste anatoomia jaoks loodud õlarihmad, puusavöö ja seljaosa. Samuti Bergans FlowPanel, mis tagab selja optimaalsed ventilatsiooni- ja tihendusomadused. Ülemised pingutid ja reguleeritav rindkererihm teevad seljakoti kehalise asukoha kohandamise ja varieerimise lihtsaks. Seljakott on varustatud Bergans Pole Position’iga – matkapostide kinnituspunktiga, mis on konstrueeritud nii, et süsteem on kasutatav ilma seljakotti eemaldamata. Fløyen W 16-l on ka mitu erineva suurusega taskut ja see sobib hüdratsioonisüsteemiga.

  Allahindlus!
 • Nutikate lahendustega funktsionaalne varustusevöö. Fløyeni varustusevöö on ergonoomilise disainiga pudeliga (6 dl), mis on paigutatud horisontaalselt, et kaal oleks optimaalselt jaotatud. Pudelit hoitakse vöö kohal elastse rihmasüsteemi kaudu, mida on võimalik ühe käega juhtida. Ülemine tasku mahutab telefoni, taskul on aken, mis võimaldab puuteekraani kasutada ilma telefoni välja võtmata. Puusavööl on ka lukuga põhitasku, mille sees on võtmekonks ja tasku, mis takistab võtmetel kõliseda.
  Allahindlus!
 • The Skarstind Hip Pack 6 on mugav puusakott, mis mahutab 6 liitri ulatuses matkatarbeid kui ka eraldiseisvasse taskusse joogipudeli. Pudelit ennast kaasas ei ole.

  he new Vengetind Hip Pack 6 is a comfortable and useful hip pack featuring a ventilated back. The wide, adjustable hip belt secures a firm and steady attachment round your waist. Separate bottle holder provides easy access to water. This is the perfect companion for shorter hikes when the backpack seems just a little too much.

  Allahindlus!
 • The Skarstind Hip Pack 3 on mugav ja praktiline 3-liitrine kott, mis on laia puusavööga. Eraldiseisev pudelitasku koos pudeliga, võimaldab lihtsalt ja kiirelt janu kustutada.

  The new Vengetind Hip Pack 3 is a comfortable and useful hip pack featuring a ventilated back. The wide, adjustable hip belt secures a firm and steady attachment round your waist. Separate bottle holder provides easy access to water. This is the perfect companion for shorter hikes when the backpack seems just a little too much. Bottle is included.

  Allahindlus!
 • Catmandoo Jimi reisikate golfikott-kärule.

 • Ratastel järelveetav väljatuleva sangaga reisikott.


Näitan kõiki 9 tulemust

error: Content is protected !!