• Tooted saadame pakiautomaati TASUTA!

 • E-pood on avatud, tule ostma!

 • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

 • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

 • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Müügitingimused

 1. Igast ostust peab Müüjale jääma alles taasesitamist võimaldav (elektrooniline) tellimus ja vormistus. Telefoni teel müüki ei teostata, aga telefoni teel saab täpsustada toote ja tarne infot enne ostu sooritamist ning seda on vägagi soovitatav teha.
 2. Ostja on kohustatud enne ostu sooritamist veenduma soovitud toote või toodete suuruse või suuruste sobivuses küsides vajadusel Müüja käest suurus(t)e mõõtusid. Suuruste tabelis on toodud mõõdud sentimeetrites – nendest tuleks lähtuda ennekõike.
 3. Kui Ostja pole kindel oma suuruses, siis on ta kohustatud enne ostu sooritamist võtma enda mõõdud ning küsima Müüjalt infot toote suuruse sobivuse kohta ja alles seejärel sooritama ostu. Kui Ostja pole kindel oma suuruses ka peale mõõtude võtmist, tuleb temal konsulteerida Müüjaga enne ostu sooritamist. Kui ikkagi juhtub, et ostetud toode pole sobivas suuruses, vahetab Müüja selle välja sama toote vastu teises suuruses. Sama toote puudumisel pakub Müüja asendustoote, selle mitte sobivusel tagastab Müüja raha.
 4. Kõik e-poes olevad tooted on laos olemas. Ainus aeg, mille järel tuleb oodata peale tellimist, on pakkimisele ja kohaletoimetamisele kuluv aeg. Kui peaks aga juhtuma, et toode on just otsa saanud, aga seda pole veel jõutud kajastada e-poes, siis on toote tarneaeg 2-5 tööpäeva juhul, kui seda toodet on veel kesklaos. Kui toode on otsasaanud ka kesklaost, siis pakub Müüja välja asendustoote, selle mittesobivusel tagastab raha.
 5. Toodet hoitakse pakiautomaadis seitse päeva. Müüja ei vastuta ostja tootele järgi minemata jätmise eest, ega ostja telefoni ning sideteenuse toimimise eest. Ostu eest tasutud summa ei kuulu tagastamisele ostjale, kui ostja jätab ostetud too(de)tele pakiautomaati järele minemata.
 6. Ostjal on õigus tagastada või vahetada ostetud toode selle mittesobivusel 14. kalendripäeva jooksul peale toote kättesaamist. Tagastamise või vahetamise soovist tuleb Müüjat teavitada. Palume teada anda ka tagastamise või vahetamise põhjus ning vahetamise soovi korral ka vahetustoote andmed: nimetus, värvus, suurus.
 7. Üldiselt eeldame, et Ostja soovib ostetud toodet. Müügileping jõustub ostu eest tasumisel. Püüame pakkuda täielikku klienditeenindust. Kui Ostja pole päris kindel ostetava toote materjalide, lõike või suuruse sobivuses, palume eelnevalt konsulteerida Müüjaga. Kui peaks ka juhtuma, et ostetud tootel on defekt või puudus või kui Ostja valitud toote suurus pole siiski sobiv, siis on Müüja kohustus pakkuda sama asendustoode, selle puudumisel teine asendustoode. Oleme täiesti kindlad pakutavate toodete kvaliteedis, ega pole pidanud seni pettuma.
 8. Toodete tagastamiseks on aega 14 kalendripäeva. Tagastatav toode ei tohi olla kantud, ega kasutatud ja sellel peavad olema küljes tootja sildid, nagu ostes. Samad tingimused kehtivad ka toote vahetamisele.
 9. Toote tagasisaatmine (nii tagastamiseks, kui vahetamiseks) toimub läbi SmartPosti, Omniva või DPD pakiautomaadi Ostja kulul. Pakiautomaadi asukohaks on Tallinna Pirita Selver, Rummu tee 4, saajaks Kodupartner OÜ ja tel nr +372 5244027.
 10. Pretensioone tootele võib esitada kirjalikult kuue kuu jooksul ja iga pretensioon vaadatakse läbi eraldi.
 11. Müüja jätab endale õiguse muuta müügitingimusi igal ajal sellest ette teatamata.
error: Content is protected !!